MASO NA UHLÍ
Maso na uhlí, šašliky | Polévkárna paní Mančo

MASO NA UHLÍ

Máte rádi grilované maso? Pak rozhodně vyzkoušejte další z typických gruzínských jídel, tzv. Mtsvadi. Jedná se o šašliky, které pečlivě grilujeme nadřevěném uhlí. Můžete si vybrat mezi šašliky z vepřového a kuřecího masa. Oba tyto druhy marinujeme ve skvěle vyvážené kombinaci koření a bylinek a následně je grilujeme na plochých jehlách, tzv. šampury. Šašliky následně ozdobíme cibulí, granátovým jablkem a čerstvým koriandrem.

K vepřovému šašliku si můžete dopřát tomatové chutney, ke kuřecímu zase doporučujeme chutney z granátového jablka. Výbornou přílohou je také gruzínský salát.

Maso pro naše šašliky pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s prověřenými českými farmáři. Vychutnejte si šťavnatou chuť dokonale grilovaného masa. Uvidíte, že vás gruzínský Mtsvadi nadchne.

Existuje 3 produktů.

Zobrazení 1-3 z 3 položek
Aktivní filtry

Značka: Polévkárna

Šašlik - "Mtsvadi" z vepřového

Komentář(e): 1

Milovníci grilovaného masa jistě ocení tuto gruzínskou specialistu s názvem Mtsvadi. Jedná se o šašliky z vepřového masa, které pečlivě grilujeme na dřevěném uhlí. Paní Mančo maso nejprve důkladně marinuje ve vyvážené kombinaci koření a čerstvých bylinek a následně je opéká na plochých jehlách. Rozvážíme po Praze  Dopravu si účtujeme 300 Kč Doručení nad...

Cena 231,82 Kč

Nasledujte nás na Facebooku